Poduszki dziecięce

Poduszki dziecięce to szczególne produkty w naszej ofercie. Są w pełni bezpieczne, pozbawione wszelkich substancji szkodliwych, a także gwarantują odpowiedni wypoczynek i regenerację. Dużą rolę odgrywają materiały. Warto wybrać modele z wypełnieniem naturalnym lub poduszki antyalergiczne w przypadku dzieci, które borykają się z uczuleniami lub nadwrażliwością skórną. Bez względu na to, jak długo śpi twoje dziecko, powinieneś zapewnić mu najlepsze warunki do zdrowego wypoczynku. Nie tylko sama długość snu, ale także jego jakość ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka.

Jak wybrać idealną poduszkę dla dziewczynki lub chłopca?

Niezależnie czy poszukujesz poduszki dla dziewczynki czy chłopca, płeć dziecka nie ma większego znaczenia. Trzeba uwzględnić przede wszystkim wiek dziecka oraz jego budowę anatomiczną. W naszej ofercie znajdziesz poduszki, które dopasowują się do ciała. Wypełnienie utrzymuje optymalną temperaturę. Wsad umieszczony jest w naturalnym, przewiewnym poszyciu.

Taki produkt sprawdzi się jako poduszka dla chłopaka w nastoletnim wieku, jak i dla kilkuletniej dziewczynki. Miękkie modele wspierają zdrowy sen każdej pociechy. Regenerujący wypoczynek to więcej energii do zabawy, nauki i przeżywania nowych przygód. W Pen-Pol dbamy o komfort wszystkich naszych klientów, także nastolatków, dzieci szkolnych i maluszków. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poduszkami dziecięcymi!

Jaka jest najlepsza poduszka dla dziecka?

Najlepsza poduszka dla dziecka to taka, która zapewnia optymalne ułożenie głowy i karku w trakcie snu. Powinna także wpływać na naturalną, stabilną pozycję kręgosłupa. Pociecha obudzi się zrelaksowana i wypoczęta. Ogromne znaczenie mają także właściwości termoregulacyjne oraz antyseptyczne. Wszystkie z tych istotnych cech spełniają poduszki marki Pen-Pol. W naszym sklepie dopasujesz odpowiedni rozmiar poduszki.

Rodzaje wypełnienia w poduszkach dziecięcych

W ofercie posiadamy poduszki dziecięce ze wsadem syntetycznym o właściwościach hipoalergicznych lub naturalnym. Jeśli w Twoim domu mieszka mały alergik, wybierz poduszki ze specjalnym tworzywem silikonowym. Ma ono właściwości hipoalergiczne. Wykazuje także cechy antyseptyczne, zapewnia termoregulację i absorpcję wilgoci na wysokim poziomie. Co najistotniejsze, skłonne do alergii dziecko może spać na takim modelu bez jakichkolwiek obaw o pogorszenie samopoczucia.

Do wypełnienia naturalnego zalicza się wsad puchowy lub bambusowy. Poduszki te wykazują wspaniałe właściwości antyseptyczne. Ograniczają rozwój roztoczy, grzybów i pleśni, co czyni je doskonałymi poduszkami dla dzieci w różnym wieku. Takie modele są również idealnie przewiewne, pochłaniają i oddają wilgoć, zapewniając maluchowi higieniczny sen.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4