Poduszki dziecięce

Poduszki dziecięce

Jakość snu ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju naszych pociech. Zdrowy wypoczynek to także więcej energii do zabawy, nauki i przeżywania nowych przygód. W Pen-Pol dbamy o komfort wszystkich naszych klientów – również tych najmłodszych – , dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi poduszkami dziecięcymi!

Wygodne poduszki dla każdego malucha

Zwykle jako dzieci nie doceniamy roli snu – brzdące lubią chodzić spać późno i budzić się skoro świt, by jak najwięcej korzystać z dnia. Bez względu na to, jak długo śpi twoje dziecko, powinieneś zapewnić mu najlepsze warunki do zdrowego wypoczynku. Nie tylko sama długość snu, ale także jego jakość ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka.

Jednym z elementów dobrze wyposażonej sypialni dziecięcej jest dobrze dobrana poduszka. Czym powinna się cechować? Jej najważniejszą cechą jest bez wątpienia zapewnianie optymalnego podparcia, które pozwoli dziecku budzić się zrelaksowanym i wypoczętym. Ogromne znaczenie mają także właściwości termoregulacyjne, jak również antyseptyczne.

Wszystkie z tych istotnych cech spełniają poduszki marki Pen-Pol. Najmłodszym oferujemy wysokiej jakości poduszki naturalne, a także syntetyczne – hipoalergiczne, dzięki którym każda drzemka stanie się o wiele przyjemniejsza.

Poduszki naturalne dla dzieci

Nasze poduszki puchowe i bambusowe wykazują wspaniałe właściwości antyseptyczne – ich wypełnienia ograniczają rozwój roztoczy, grzybów i pleśni, co czyni je doskonałymi poduszkami dla dzieci w różnym wieku. Naturalne wypełnienie jest również idealnie przewiewne, pochłania i oddaje wilgoć, zapewniając maluchowi higieniczny sen. Ponadto, poduszka puchowa wyróżnia się świetną jakością i trwałością, dlatego posłuży Twojemu dziecku przez bardzo długi czas.

Najlepsze poduszki dla alergików

Jeśli w Twoim domu mieszka mały alergik, wybierz nasze poduszki hipoalergiczne, wypełnione specjalnym tworzywem silikonowym. Ono także wykazuje świetne właściwości  antyseptyczne, zapewnia termoregulację i absorpcję wilgoci na wysokim poziomie. Co najistotniejsze, skłonne do alergii dziecko może spać na naszej hipoalergicznej poduszce bez jakichkolwiek obaw o pogorszenie samopoczucia.

Wybierz najlepszą poduszkę dla dziecka!

Nasze poduszki dla najmłodszych zachęcą do drzemek każdego, nawet najbardziej energicznego brzdąca. Ty z kolei będziesz mógł być spokojny o jego zdrowie i komfort.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry