Poduszki bambusowe

Poduszki bambusowe to niezawodne połączenie nowoczesnych technologii produkcyjnych z naturalnymi materiałami o właściwościach antygrzybicznych oraz antybakteryjnych. Jeśli poszukujesz roślinnej alternatywy w sypialni lub tekstyliów, które są odporne na rozwój roztoczy czy pleśni, to nasze produkty są dla Ciebie. Przedstawiamy nasze poduszki z wypełnieniem bambusowym – zdrowe i bardzo wygodne, a także ekologiczne. Produkujemy je z myślą o osobach, którym zależy na najzdrowszym i najwygodniejszym wypoczynku.

Poduszka bambusowa – właściwości

Poduszka bambusowa to idealne połączenie funkcjonalności i wysokich walorów estetycznych. Doskonale przepuszcza powietrze. Pochłania wilgoć trzy razy lepiej niż włókna bawełniane i utrzymuje z dala od skóry. Świetnie reguluje temperaturę ciała. Sprawdza się nawet podczas upalnych nocy. Poduszka bambusowa jest o kilka stopni chłodniejsza niż temperatura otoczenia. Unikalne wypełnienie zapewnia komfort termiczny bez względu na aktualne warunki. Poduszka z kolekcji Bamboo to rewelacyjne rozwiązanie o każdej porze roku.

Jakie zalety ma poduszka bambusowa?

Poduszka bambusowa ma wiele zalet. Zapewnia ergonomię i wygodę na najwyższym poziomie, dając poczucie błogiego relaksu. Po ciężkim dniu wpływa na ukojenie napiętych mięśni. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz głowy redukuje nagromadzony stres. Możesz być pewien, że szybko przyjmiesz dogodną pozycję do snu. Wygodna poduszka sprzyja szybszej regeneracji i bardziej jakościowemu wypoczynkowi. Dzięki odpowiedniej elastyczności doskonale sprawdzi się także podczas odpoczynku np. w trakcie oglądania seriali czy czytania książki w łóżku.

Czy poduszki bambusowej mogą używać alergicy?

Poduszka bambusowa to idealny produkt dla alergików. Materiały wykorzystane przy produkcji są w pełni bezpieczne i delikatne. Nie podrażniają i nie uczulają nawet wrażliwej skóry dzieci i osób cierpiących na AZS. Włókna bambusowe wykazują także. Poduszka bambusowa  jest antyseptyczna i hipoalergiczna. Oznacza to, że w jej wnętrzu nie rozwiną się żadne chorobotwórcze drobnoustroje, grzyby, pleśnie czy roztocza. Jest to więc doskonały wybór dla osób podatnych na uczulenia i alergie wziewne czy kontaktowe.

Naturalne od A do Z!

Nasze poduszki bambusowe produkujemy z bambusów pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych upraw, niebędących obciążeniem dla środowiska naturalnego. Wypełnienie stanowią włókna pochodzące z włókien azjatyckiej rośliny, zmieszane z włóknami syntetycznymi. Takie połączenie gwarantuje naszym poduszkom szereg niesamowitych właściwości m.in. sprężystość, trwałość i prawidłową cyrkulację powietrza. Nasz produkt wyposażyliśmy w poszycie stworzone z mieszaniny włókien bambusowych i bawełnianych.

Bambusowe poduszki o polskiej jakości

Produkty Pen-Pol, w tym poduszki puchowe lub bambusowe z serii Bamboo, produkowane są w Polsce. Stosujemy nowoczesne techniki szwalnicze oraz najlepsze materiały. Odpowiednia mieszanka włókien bambusowych i poliestrowych w wypełnieniu gwarantuje Ci najwygodniejsze poduszki o dużej wytrzymałości. Produkt zachowuje swoje właściwości. Warto także wiedzieć, że materiały bambusowe są trwalsze niż włókna bawełniane. Zapewniamy, że znajdziesz u nas sypialniane tekstylia, które wiernie posłużą Ci i Twoim bliskim przez lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7