Poduszki bambusowe

Poduszki bambusowe powstają w efekcie połączenia nowoczesnych technologii produkcyjnych z naturalnymi materiałami o właściwościach antygrzybicznych oraz antybakteryjnych. Jeśli poszukujesz roślinnej alternatywy dla tradycyjnych poduszek lub tekstyliów, które są odporne na rozwój roztoczy czy pleśni, to nasze produkty są dla Ciebie. Przedstawiamy nasze poduszki z wypełnieniem bambusowym – zdrowe i bardzo wygodne, a także ekologiczne. Produkujemy je z myślą o osobach, którym zależy na możliwie najzdrowszym i najwygodniejszym wypoczynku. Poduszka bambusowa to produkt w pełni biodegradowalny, dlatego za jej wyborem przemawiają nie tylko jego liczne właściwości, ale również względy ekologiczne.

Poduszka bambusowa – właściwości

Poduszka bambusowa to idealne połączenie funkcjonalności i wysokich walorów estetycznych. Doskonale przepuszcza powietrze, zapewniając stałą cyrkulację powietrza.Pochłania wilgoć trzy razy lepiej niż włókna bawełniane i utrzymuje z dala od skóry. Świetnie reguluje temperaturę ciała, dlatego sprawdza się nawet podczas upalnych nocy, ponieważ poduszka bambusowa jest o kilka stopni chłodniejsza niż temperatura otoczenia. Unikalne wypełnienie zapewnia komfort termiczny, bez względu na aktualne warunki. Poduszka z kolekcji Bamboo to rewelacyjne rozwiązanie zapewniające spokojny i przyjemny sen o każdej porze roku. Produkty są dostępne w wielu wymiarach, m.in. 40 cm x 40 cm, 50 cm x 60 cm, a także 80 cm x 80 cm.

Jakie zalety ma ekologiczna poduszka bambusowa?

Ekologiczna poduszka bambusowa ma wiele zalet, dzięki którym docenią ją zarówno dorośli, jak i najmłodsi użytkownicy.Zapewnia ergonomię i wygodę na najwyższym poziomie, dając poczucie błogiego relaksu. Po ciężkim dniu skutecznie wpływa na ukojenie napiętych mięśni. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz głowy redukuje nagromadzony stres, dlatego możesz być pewien, że szybko poczujesz się odprężony i przyjmiesz dogodną pozycję do snu. Wygodna poduszka sprzyja szybszej regeneracji i bardziej jakościowemu wypoczynkowi. Ta z bambusa jest odpowiednia zarówno dla osób śpiących na plecach, jak i na boku. Dzięki odpowiedniej elastyczności doskonale sprawdzi się także podczas odpoczynku np. w trakcie oglądania seriali czy czytania książki w łóżku.

Czy poduszki bambusowej mogą używać alergicy?

Poduszka bambusowa to idealny produkt dla alergików. Materiały wykorzystane przy produkcji są w pełni bezpieczne i delikatne. Nie podrażniają i nie uczulają nawet wrażliwej skóry dzieci i osób cierpiących na AZS. Poduszka bambusowa jest antyseptyczna i hipoalergiczna. Oznacza to, że w jej wnętrzu nie rozwiną się żadne chorobotwórcze drobnoustroje, grzyby, pleśnie czy roztocza. Jest to więc doskonały wybór dla osób podatnych na uczulenia i alergie wziewne czy kontaktowe, a także dla osób mających skórę skłonną do podrażnień.

Naturalne od A do Z!

Nasze poduszki produkujemy z bambusów pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych upraw, niebędących obciążeniem dla środowiska naturalnego. Są to uprawy zrównoważone, na których nie stosuje się sztucznych nawozów i środków bakteriobójczych co sprawia, że dostarczone produkty są w pełni bezpieczne i naturalne. Wypełnienie stanowią włókna powstające w efekcie zmiażdżenia łodyg bambusa, które są zmieszane z włóknami syntetycznymi. Takie połączenie gwarantuje naszym poduszkom szereg niesamowitych właściwości m.in. sprężystość, trwałość i prawidłową cyrkulację powietrza. Włókna bambusa są bardzo cienkie, dzięki czemu doskonale przepuszczają powietrze. Nasz produkt wyposażyliśmy w poszycie stworzone z mieszaniny włókien bambusowych i bawełnianych.

Bambusowe poduszki o polskiej jakości

Produkty Pen-Pol, w tym poduszki puchowelub bambusowe z serii Bamboo, produkowane są w Polsce. Stosujemy nowoczesne techniki szwalnicze oraz najlepsze materiały. Odpowiednia mieszanka włókien bambusowych i poliestrowych w wypełnieniu, zagwarantuje Ci głęboki i zdrowy sen. Są to najwygodniejsze poduszki o dużej wytrzymałości. Co ważne, produkt przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Warto także wiedzieć, że materiały bambusowe są trwalsze niż włókna bawełniane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poduszek bambusowych, wykonanych z materiałów oddychających i absorbujących wilgoć. Zapewniamy, że znajdziesz u nas sypialniane tekstylia, które wiernie posłużą Ci i Twoim bliskim przez lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6