Kołdra półpuchowa

Kołdra półpuchowa to wyrób, którego wsad wykonany został z mieszanki puchu i pierza. Jest produktem atrakcyjnym cenowo, a jednocześnie wykazującym bardzo duże cechy termoregulacyjne. Pierze ma sztywną stosinę z miękką chorągiewką. Chroni ptaka przed czynnikami atmosferycznymi: utratą ciepła, zbytnim nagrzaniem, wiatrem czy wilgocią. Puch natomiast jest niezwykle delikatny i lekki. Tworzy warstwę izolacyjną, dzięki której ptak utrzymuje stałą temperaturę ciała. Połączenie tych dwóch rodzajów wsadu tworzy kołdrę o bardzo dobrych właściwościach termoaktywnych.

Kołdry półpuchowe w naszej ofercie

Czym byłby wygodny sen bez milutkiej kołdry? Nie wyobrażamy sobie bez niej udanego wypoczynku, dlatego chcemy, byś zapoznał się bliżej z naszymi naturalnymi tekstyliami do sypialni. Kołdry półpuchowe cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Dołącz do ich miłośników.

Nasze półpuchowe kołdry to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które poszukują naturalnych dodatków do sypialni w najlepszej cenie, a jednocześnie marzą o regenerującym wypoczynku każdej nocy Tak jak w przypadku kołdry bambusowej, wypełnienie z półpuchu jest w pełni biodegradowalne. Przykładamy dużą wagę do zrównoważonej produkcji i rozwiązań przyjaznych środowisku.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kołdry półpuchowej?

Wybierając kołdrę półpuchową do swojej sypialni, należy zwrócić uwagę zarówno na użyte materiały, jak i wykonanie. Puch oraz pierze w naszych produktach są odpylone, wyprane i wysuszone za pomocą nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu nie tracą swoich właściwości termoizolacyjnych, a jednocześnie są wolne od wszelkich bakterii, grzybów i innych alergenów.

Poszycie wykonujemy z mocnych, gęstych tkanin bawełnianych. Materiał ten pozwala skórze swobodnie oddychać oraz zapobiega wydostawaniu się pierza na zewnątrz. Kołdra półpuchowa ma budowę kasetonową. Solidne przeszycia na całej kołdrze utrzymują wypełnienie w odpowiednim miejscu. Półpuch nie przemieszcza się, utrzymuje swoją sprężystość i puszystość. Kołdra wykończona jest lamówką, która chroni brzegi przed rozdarciem. Pełni też funkcję dekoracyjną.

Rodzaje kołdry półpuchowej

Oferujemy trzy rodzaje kołder półpuchowych – z 50% i 70% pierza, a także kołdry z pierzem dartym. Wszystkie je łączą doskonałe właściwości termoregulacyjne, świetna zdolność do absorbowania wilgoci oraz oczywiście doskonała miękkość.

Kołdry półpuchowe 50% i 70% łączą w sobie najlepsze cechy puchu oraz pierza gęsiego. Są lekkie, a zarazem doskonale otulające. Zimą zapewniają przyjemne ciepło, z kolei latem – uczucie chłodzenia.

Doskonałe kołdry półpuchowe z pierzem dartym zaskoczą Cię swoją sprężystością i miękkością. W odróżnieniu od pierza ciętego to poddane rozdzieraniu zyskuje specyficzną strukturę, dzięki której kołdra jest niesamowicie miła w dotyku i na długo zachowuje idealny kształt.

W Pen-Pol znajdziesz półpuchowe kołdry w różnych rozmiarach, co ułatwi dopasowanie tekstyliów do specyfiki każdej sypialni. U nas zaopatrzysz się w doskonałe kołdry dla każdego z domowników.

Jak dbać o kołdrę półpuchową?

Aby Twoja kołdra służyła Ci przez lata, wystarczy, że będziesz pamiętać o jej codziennym strzepywaniu. Od czasu do czasu możesz wywietrzyć ją poza domem. Powierzchowne zabrudzenia usuń za pomocą miękkiej gąbki i wody z mydłem. W przypadku poważniejszych plam oddaj kołdrę do pralni chemicznej.

Aby uniknąć rozwoju grzybów i bakterii, należy unikać wilgoci i zamkniętych pojemników, w których nie ma dostępu do świeżego powietrza. Odpowiednia pielęgnacja kołdry półpuchowej to gwarancja zachowania jej właściwości przez wiele lat. Taka kołdra jest w pełni bezpieczna dla każdego użytkownika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2