Kołdry puchowe

Kołdry puchowe

Nie od dziś wiadomo, że to, o naturalne, jest najbliższe ludzkiej naturze. Życie w zgodzie  z nią to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. W Pen-Pol znajdziesz wyjątkowe produkty, które pozwolą Ci na zdrowy wypoczynek w najlepszych dla siebie warunkach. Naturalne kołdry puchowe to propozycja dla każdego, kto chce zatroszczyć się o jakość codziennego wypoczynku.

Poznaj nasze kołdry naturalne

Dlaczego warto wybrać właśnie kołdrę puchową od Pen-Pol? Niech przekona Cię najwyższa jakość naszych produktów oraz szczególna troska o wszystkie szczegóły.

Nasze puchowe kołdry produkujemy z najlepszego puchu gęsiego polskiego pochodzenia, na całym świecie uważanego za surowiec pierwszorzędny. Puch gęsi ma niesamowite właściwości, którym nie jest w stanie dorównać żaden syntetyczny zamiennik. Jego specyficzna budowa sprawia, że ma doskonałe właściwości termoregulacyjne oraz absorbuje wilgoć z otoczenia, następnie ją oddając. Wszystko to czyni puch gęsi najlepszym wypełnieniem kołder.

Nasze kołdry naturalne produkujemy z puchu sprawdzonego pochodzenia, który jest oczyszczony, dezynfekowany i suszony w odpowiednich warunkach. Następnie wypełniamy nim poszycie bawełniane, z którym puch tworzy idealny, zgrany duet.

Ciesz się jeszcze lepszym snem

Naturalne kołdry puchowe zapewniają komfort termiczny w każdych warunkach. Zimą przyjemnie grzeją, natomiast latem dają uczucie chłodzenia. Są idealnie sprężyste, miękkie i miłe w dotyku. Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym technikom szwalniczym i najlepszym materiałom kołdra naturalna pozostaje sprężysta i wytrzymała przez bardzo długi czas.

Kołdra puchowa – doskonała do każdej sypialni

Niezależnie, czy szukasz kołdry na łóżko małżeńskie lub takiej, która uzupełni pokój dziecka, kołdra puchowa doskonale spełni swoją funkcję. Naturalne wypełnienie przypadnie do gustu każdemu, kto na czas wypoczynku pragnie zanurzyć się w miękkości i delikatności.

Jak dbać o kołdrę z puchu?

Twoja naturalna kołdra puchowa nie będzie wymagać specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Każdego ranka dobrze strzep ją, aby wyrównać strukturę puchu. W suchą pogodę możesz wywietrzyć kołdrę na balkonie lub na tarasie. Jeśli dojdzie do jej zabrudzenia, oddaj ją do pralni chemicznej, gdzie zostanie oczyszczona w nieinwazyjny sposób. Drobne zabrudzenia możesz usunąć samodzielnie za pomocą miękkiej gąbki oraz wody z mydłem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry