Poduszki puchowe

Naturalne poduszki puchowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było wyspać się na miękkiej chmurce? Znamy sposób na to, by się o tym przekonać. Nasze naturalne poduszki są bardzo bliskie lekkim obłokom. Nie wierzysz? Musisz spróbować! Przygotuj się na najlepszy wypoczynek i najsłodsze drzemki.

Poznaj urok naturalnego puch

Jeśli nigdy dotąd nie stosowałeś poduszki naturalnej musisz wiedzieć, że gęsi puch to najbardziej luksusowy rodzaj wypełnienia. Jego właściwości są nieprzecenione i wspaniale przekładają się na jakość snu.

Dzięki haczykowatej, wręcz trójwymiarowej strukturze, puch doskonale zatrzymuje powietrze, zapewniając idealną termoregulację. Poduszka puchowa zimą zapewnia przyjemne uczucie ciepła, z kolei zimą chłodzi.

Naturalna poduszka puchowa doskonale absorbuje wilgoć ludzkiego ciała, a następnie oddaje go na zewnątrz, co jest gwarancją komfortowego oraz higienicznego wypoczynku.

A co z wygodą? Cóż – nasze poduszki puchowe w tej kwestii nie mają sobie równych! Są idealnie sprężyste i miękkie, a jednocześnie zapewniają dobre podparcie w obrębie kręgosłupa szyjnego. Po jednej drzemce na poduszce z naturalnym puchem nie zechcesz spać już na żadnej innej.

Komu polecamy nasze poduszki puchowe?

Puchowa poduszka to produkt, który znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Docenią ją w szczególności te osoby, które chcą urządzić swoją sypialnię w sposób naturalny i funkcjonalny. Pamiętaj również, że wysokiej jakości naturalna poduszka posłuży Ci przez wiele długich lat.

W Pen-Pol znajdziesz naturalne poduszki w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci bez problemu znaleźć model idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb Twoich oraz wszystkich Twoich bliskich.

Jakość w każdym detalu

Pokrycie naszych naturalnych poduszek puchowych to stuprocentowa wsypa bawełniana najwyższej jakości. Podobnie jak sam puch, naturalna bawełna ma dobre właściwości termiczne i świetnie absorbuje wilgoć. Dla podwyższenia trwałości naszych produktów wykańczamy je za pomocą ozdobnych lamówek.

Jak dbać o poduszkę z puchem naturalnym?

Codzienna pielęgnacja naturalnej poduszki ogranicza się do jej porządnego strzepania po wypoczynku. Dzięki temu wróci ona do swojego pierwotnego kształtu. Od czasu do czasu możesz wywietrzyć poduszkę na balkonie lub tarasie. Jeśli dojdzie do jej zabrudzenia, usuń plamy za pomocą gąbki i ciepłej wody z mydłem. Zmycie trudniejszych zabrudzeń powietrz pracownikom pralni chemicznej, którzy dysponują odpowiednimi detergentami i urządzeniami do czyszczenia puchu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry