Poduszki exclusive

Wiemy, że wśród naszych klientów są osoby oczekujące od sypialnianych tekstyliów ponadprzeciętnej jakości. Takiej, która wpłynie zarówno na zdrowy sen, jak i estetykę samego połączenia. Nasze poduszki exclusive z puchem to propozycja dla wszystkich, którzy doceniają rolę regenerującego wypoczynku i chcą go sobie zapewnić oraz swoim bliskim.

Jakiego puchu używamy w wypełnieniu poduszek exclusive?

Poduszki exclusive wyróżniają się przede wszystkim wypełnieniem, które w 95% stanowi najlepszy puch gęsi. Taki skład to gwarancja wygody, doskonałego podparcia oraz wyjątkowych właściwości termicznych. Poduszka doskonale dopasowuje się do warunków termicznych – zimą zapewnia przyjemne ciepło, z kolei latem chłodzi. Wspaniale odprowadza wilgoć i pozwala na ciągłą cyrkulację powietrza. Możesz cieszyć się w pełni zdrowym oraz higienicznym snem.

Pozostałe 5% w naszej poduszce exclusive stanowi pierze, które dodaje jej sprężystości i sprawia, że po każdym użytkowaniu bez problemu powraca do swojego pierwotnego kształtu. Poszycia wykonujemy ze wsypy bawełnianej o wysokiej gramaturze. Nadaje poduszce miękkości, wytrzymałości i zapewnia idealną przewiewność. Sprawdź także inne nasze produkty. Polecamy zwłaszcza poduszki z pierzem dartym, które są równie delikatne, ale nieco bardziej sztywne.

Dlaczego warto wybrać nasze poduszki z 95% zawartością puchu?

Nasze poduszki exclusive są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższy poziom komfortu. To miękkie i zarazem elastyczne tekstylia zapewniające właściwe podparcie dla głowy. Dzięki nim będziesz budził się bez uczucia sztywności mięśni. Warto także podkreślić, że puch użyty w produkcji naszych wyrobów, został dokładnie oczyszczony i wyprany. Jest wolny od zanieczyszczeń oraz wszelkich mikroorganizmów chorobotwórczych. Spełnia najwyższe standardy higieny.

Dla kogo polecamy nasze poduszki exclusive?

W Pen-Pol znajdziesz  poduszki  w różnych rozmiarach, co ułatwi Ci dopasowanie każdej z nich do potrzeb wszystkich domowników. Posiadamy wielkości dopasowane do dużych łóżek małżeńskich oraz rozmiary idealne dla dzieci. Jeśli w urządzaniu sypialni nie chcesz wybierać półśrodków i zależy CI wyłącznie na pierwszorzędnym wyposażeniu, to doskonały wybór! Nasze miękkie poduszki z 95% puchu zapewnią Ci i Twoim najbliższym zdrowy sen, będący źródłem energii na cały dzień.

Jak dbać o poduszki exclusive?

Pielęgnacja poduszek exclusive jest bardzo prosta. Wystarczy każdego ranka dokładnie strzepać poduszkę, by nadać jej odpowiedni kształt. Ten prosty zabieg zapewni jej doskonałą żywotność. Od czasu do czasu poduszkę możesz wywietrzyć na balkonie lub tarasie. Należy jedynie pamiętać, by nie wystawiać jej na działanie promieni słonecznych. W razie pojawienia się poważnych zabrudzeń, od razu oddaj poduszkę do pralni chemicznej.

Wyświetlanie jednego wyniku