Poduszki naturalne

Najlepsze poduszki puchowe i półpuchowe

Poduszki naturalne prosto od producenta PEN-POL to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na poprawie jakości snu. W naszym sklepie znajdziesz miękkie i wygodne poduszki w dwóch rodzajach: półpuchowe oraz puchowe. Naszym klientom umożliwiamy również wybór koloru poduszki – écru lub różowej.
Poszycia naszych poduszek produkujemy ze stuprocentowej bawełny o idealnej gramaturze, dzięki czemu są miłe w dotyku i wytrzymałe. Poduszki w wersji ercu obszywamy złotą lamówką, z kolei różowe – białą, co dodatkowo podnosi ich estetykę. Do zaszywania poduszek używamy bawełnianych nici.
W naszym sklepie znajdziesz najlepsze poduszki dostosowane do indywidualnych potrzeb Twoich i Twoich najbliższych. Oferujemy rozmiary 40×40, 50×60, 50×70 oraz największy – poduszki puchowe i półpuchowe 70×80.

Poduszka puchowa, a półpuchowa. Czym się różnią?

Wielu naszych klientów zastanawia się, jaki rodzaj poduszki naturalnej wybrać, by spać zdrowo i wygodnie. Jakie są różnice pomiędzy poduszką puchową, a półpuchową?

  • Puchowa poduszka zawiera przede wszystkim puch gęsi z domieszką pierza. Puch jako materiał bardzo wyporny doskonale wypełnia poduszkę nawet w mniejszych ilościach. Doskonale oddaje ciepło i odprowadza wilgoć.
  • Poduszka półpuchowa to taka, której wypełnienie w większości tworzą pierze, do których dodawany jest puch. W tym wypadku należy użyć więcej wypełnienia, a poduszka jest znacznie twardsza. Rekomendujemy ją osobom, które oczekują mocnego podparcia w trakcie wypoczynku.

Jak widać, obydwa rodzaje poduszek puchowych mają swoje zalety. Wybór pozostawiamy Tobie. W razie jakichkolwiek problemów służymy poradą!

Poduszki naturalne na wymiar

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego rozmiaru poduszki naturalnej w naszym katalogu, skontaktuj się z nami, a uszyjemy poduszkę o wskazanych przez Ciebie wymiarach. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co pozwala nam odpowiadać na specyficzne potrzeby każdego klienta.

Poduszki naturalne prosto od producenta – najlepszy komfort snu

To, co pochodzi od natury i jest ekologiczne, zazwyczaj wspaniale współgra z ludzkim organizmem. Nie inaczej jest z produktami PEN-POL. Do ich tworzenia podchodzimy z największą starannością – od projektu, przez wykonanie, po efekt finalny. Zadbaliśmy o to, by nasze naturalne poduszki dostarczyły Ci miłego, przyjemnego i w pełni komfortowego snu. Przekonaj się, jak wspaniale działa natura – zapraszamy do udanych zakupów!

Kolor

Przewiń do góry