Poduszki (Kolekcja Bamboo)

Poduszki bambusowe

Jesteś alergikiem i nie możesz skorzystać z poduszek z wypełnieniem z puchu? Poszukujesz tekstyliów, które są odporne na rozwój roztoczy, grzybów i pleśni? A może po prostu poszukujesz roślinnej alternatywy? Przedstawiamy nasze poduszki z wypełnieniem bambusowym – zdrowe i bardzo wygodne. Produkujemy je z myślą o osobach, którym zależy na najzdrowszym i najwygodniejszym wypoczynku.

Poduszka bambusowa – właściwości

Nasze poduszki bambusowe produkujemy z bambusów pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych upraw, niebędących obciążeniem dla środowiska naturalnego. Wypełnienie stanowią włókna pochodzące z włókien azjatyckiej rośliny, zmieszane z włóknami syntetycznymi. Takie połączenie gwarantuje naszym poduszkom bambusowym szereg niesamowitych właściwości.

Poduszka bambusowa wykazuje przede wszystkim właściwości antyseptyczne i hipoalergiczne. Oznacza to, że w jej wnętrzu nie rozwiną się żadne chorobotwórcze drobnoustroje, grzyby, pleśnie czy roztocza. Jest to więc doskonały wybór dla alergików. Zalety naszych poduszek z wypełnieniem bambusowym docenią również osoby, które uczulone są na puch gęsi, a mimo to chcą zaopatrzyć swoje sypialnie w naprawdę wysokiej jakości tekstylia.

Dodamy, że włókna roślinne w zestawieniu z syntetycznymi zapewniają naszym poduszkom idealną sprężystość. Wypoczynek na nich to czysta przyjemność! Możesz być pewien, że na bambusowej poduszce szybko przyjmiesz dogodną pozycję do snu.

Poduszka z kolekcji Bamboo to rewelacyjne rozwiązanie o każdej porze roku. Unikalne wypełnienie zapewnia komfort termiczny bez względu na aktualne warunki. Latem poduszka bambusowa przyjemnie chłodzi, z kolei zimą znakomicie utrzymuje ciepło ciała.

Naturalne od A do Z!

Oprócz bambusowego wypełnienia, naszą poduszkę wyposażyliśmy w poszycie stworzone z mieszaniny włókien bambusowych i bawełnianych. To gwarancja najwyższej jakości, a zarazem hipoalergicznych właściwości poduszki. Jej brzegi wzmacniamy za pomocą ozdobnej lamówki.

Bambusowe poduszki o polskiej jakości

Produkty Pen-Pol, w tym poduszki bambusowe z serii Bamboo, produkowane są w Polsce. Stosujemy nowoczesne techniki szwalnicze oraz najlepsze materiały, po to, by zapewnić Ci najwygodniejsze poduszki o dużej wytrzymałości. Zapewniamy, że znajdziesz u nas sypialniane tekstylia, które wiernie posłużą Tobie i Twoim bliskim przez lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6