Zachęcamy Was do obserwowania Nas na Facebooku gdzie pojawiają się konkursy i rabaty na Nasze produkty

Promocje

Kołdry naturalne

Idealny wybór na zimowe noce

Przekonaj się Sam jak można wygodnie spać z produktami firmy Pen-Pol

Polski producent i firma PEN-POL dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości kołdry naturalne, w tym kolekcję ekskluzywną oraz bambusową. Możecie Państwo z powodzeniem zapoznać się z naszymi produktami na tej stronie internetowej, natomiast teraz przybliżymy Państwu, jakie promocje cyklicznie oraz czasami stale – organizujemy i prowadzimy dla Państwa.

Obecni w mediach społecznościowych

Po pierwsze, producent PEN-POL obecny jest w mediach społecznościowych. Są nimi Facebook oraz Instagram. Jesteśmy tam na bieżąco ze wszelkimi aktualizacjami dotyczącymi naszego asortymentu, na bieżąco również z konkursami, które organizujemy. Na Instagramie znajdują się liczne zdjęcia naszych naturalnych i ekologicznych produktów – kołder i poduszek ze wszystkich kolekcji – a pochodzą od nas bądź od naszych serdecznych Klientów. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie, funkcjonują nasze sklepy – zapraszamy zatem do zamawiania i bezpośrednio z któregoś społecznościowego medium.

Opinie Klientów są dla nas ważne – co dajemy w zamian?

Naszą niezaprzeczalną zaletą jest fakt, iż oddajemy nasze produkty – kołdry i poduszki ze wszystkich kolekcji – do obiektywnych recenzji. Prośby są kierowane do naszych Klientów. Dzięki takim informacjom zwrotnym jesteśmy w stanie nieustannie ulepszać oferowane produkty oraz oferować jeszcze wyższą ich jakość, jak i walory wizualne. Do każdego zamówienia dołączane jest podziękowanie dla Klientów, a dostarczane jest ono w personalizowanych kartonach z logo PEN-POL.

Taniej, lepiej, więcej – inne promocje

Często zdarza się, że tworzymy promocje w rodzaju 3+1 gratis bądź gotowe zestawy promocyjne. Wstawiamy również promocyjne oferty w naszej wizytówce Google, którą możecie Państwo z powodzeniem odnaleźć w Internecie. Porównywalnie często zdarza się, że oferujemy kupony na całkowicie darmową dostawę. Z kolei po przekroczeniu kwoty 300 złotych, dostawa ta jest darmowa zawsze. Oprócz powyższych, generujemy kody rabatowe, zwłaszcza dla Klientów stałych. Można zatem z powodzeniem do nas wracać – i płacić mniej. Dla wszystkich natomiast dostępne są spersonalizowane bony oraz karty podarunkowe – te cieszą się niezwykłym powodzeniem, ponieważ są doskonałą opcją na cieszący wszystkie zmysły, pomysłowy prezent. Okazjami mogą być rocznice, urodziny, imieniny, parapetówki i inne.

Przewiń do góry