Kołdry antyalergiczne

Kołdry antyalergiczne

Coraz więcej osób cierpi na alergie, które uniemożliwiają im korzystanie z wielu konwencjonalnych tekstyliów domowych. W Pen-Pol dbamy o potrzeby wszystkich klientów, również tych borykających się z uczuleniami. Specjalnie dla alergików przygotowaliśmy ofertę kołder hipoalergicznych, stworzonych z bezpiecznych i nieuczulających materiałów. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla osób z alergiami wziewnymi, jak i kontaktowymi.

Szukasz dobrej kołdry dla alergika? Znajdziesz ją tutaj!

Miękka i wygodna kołdra hipoalergiczna

Nasze kołdry antyalergiczne spełnią wszystkie potrzeby osób, które na co dzień borykają się z uczuleniami. Wypełniamy je specjalną włókniną silikonową, która ma doskonałe właściwości antyseptyczne. Oznacza to, że uniemożliwia rozwój uczulających drobnoustrojów: roztoczy, grzybów i pleśni. Jednocześnie, nasze kołdry dla alergików posiadają wszystkie cechy, dzięki którym gwarantują zdrowy i wygodny sen.

Włóknina silikonowa pozostaje doskonale sprężysta i miękka, a zarazem bardzo lekka. Ponadto, zapewnia świetny komfort cieplny bez względu na warunki. Pochłania wilgoć ciała oraz stopniowo ją oddaje, dzięki czemu sen staje się bardziej higieniczny. Ponadto, silikonowy materiał nie odkształca się, co gwarantuje kołdrze wysoką żywotność i świetną formę przez długi czas.

Nasze kołdry hipoalergiczne pokrywamy mikrofibrą – miękkim i miłym w dotyku materiałem doskonałym dla alergików. Mikrofibra, podobnie jak włókna silikonowe, jest wysoce przewiewna i dopasowuje się do temperatury ciała.

Hipoalergiczne kołdry dla każdego

W Pen-Pol czekają na Ciebie kołdry antyalergiczne w różnych rozmiarach, co ułatwi wybór właściwych modeli dla wszystkich domowników. Wraz z antyalergiczną kołdrą, możesz zakupić u nas poduszkę wypełnioną włóknami syntetycznymi. W ten prosty sposób stworzysz doskonały zestaw dla alergika, zapewniający zdrowy oraz regenerujący sen każdej nocy.

Pielęgnacja kołdry antyalergicznej

Wszystkie nasze kołdry są tworzone z wysokiej jakości materiałów, zapewniających im ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie musisz robić wiele, by zachowały świetny stan na długo. W razie drobnych zabrudzeń kołdrę wyczyść miękką gąbką oraz wodą z mydłem. Poważniejsze zanieczyszczenia usuń w pralni chemicznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry