Kołdry antyalergiczne

Coraz więcej osób cierpi na alergie, które uniemożliwiają im korzystanie z wielu konwencjonalnych tekstyliów domowych. W Pen-Pol dbamy o potrzeby wszystkich klientów, również tych borykających się z uczuleniami. Specjalnie dla alergików przygotowaliśmy ofertę kołder hipoalergicznych, stworzonych z bezpiecznych i nieuczulających materiałów. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla osób z alergiami wziewnymi, jak i kontaktowymi.

Kołdra antyalergiczna – właściwości

Kołdra antyalergiczna to innowacyjne rozwiązanie dla osób borykających się z uczuleniami na czynniki, takie jak kurz czy roztocza. Alergeny znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie i spokojny sen. Warto więc zadbać o właściwe warunki w sypialni. Wybierając kołdrę sylikonową, unikniesz wielu alergenów, a jednocześnie, tak jak w przypadku kołdry naturalnej, zapewnisz sobie komfortowe warunki termoregulacyjne w trakcie odpoczynku.

Miękka i wygodna kołdra hipoalergiczna

Kołdra hipoalergiczna spełnia wszystkie potrzeby osób, które na co dzień borykają się z uczuleniami. Wypełniamy je specjalną włókniną silikonową, która ma doskonałe właściwości antyseptyczne. Oznacza to, że uniemożliwia rozwój uczulających drobnoustrojów: roztoczy, grzybów i pleśni. Jednocześnie, nasze kołdry dla alergików mają wszystkie cechy, dzięki którym gwarantują zdrowy i wygodny sen.

Włóknina silikonowa pozostaje doskonale sprężysta i miękka, a zarazem bardzo lekka. Ponadto, zapewnia świetny komfort cieplny bez względu na warunki. Pochłania wilgoć ciała oraz stopniowo ją oddaje, dzięki czemu sen staje się bardziej higieniczny. Ponadto, silikonowy materiał nie odkształca się, co gwarantuje kołdrze wysoką żywotność i świetną formę przez długi czas. Kołdry hipoalergiczne pokrywamy mikrofibrą – miękkim i miłym w dotyku materiałem doskonałym dla alergików. Jest wysoce przewiewna i dopasowuje się do temperatury ciała.

Kołdra antyalergiczna zimowa, letnia, a może całoroczna?

Najpowszechniejszym rozwiązaniem są lekkie kołdry całoroczne. W środku mają wsad antyalergiczny, który zapewnia odpowiednią temperaturę ciała zarówno w upalne noce, jak i zimą. Osoby, ceniące sobie przewiewne produkty, powinny zdecydować się na kołdrę letnią. Jest cienka, lekka i zapewnia właściwe odprowadzanie wilgoci. Materiał pozwala skórze oddychać. Natomiast dla wszystkich tych, którzy poszukują produktu grzejącego, polecamy zimową kołdrę antyalergiczną. Jest najgrubsza i najcieplejsza. Przyjemnie otula ciało, a jednocześnie zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz chroni przed alergenami.

Kołdra silikonowa jako idealne rozwiązanie dla alergików

Wybierając kołdrę dla alergików oprócz odpowiedniego wypełnienia, należy zwrócić uwagę na prostą oraz skuteczną pielęgnację. Najlepszym rozwiązaniem będzie kołdra hipoalergiczna, która w środku posiada sylikonowe wypełnienie. To produkt wykonany z bezpiecznych materiałów. Nie powodują reakcji uczuleniowych. Istotnym elementem jest także prawidłowa cyrkulacja powietrza. Zapobiega ona rozwojowi roztoczy. Warto wybrać produkt, który ma wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo i wysoką jakość.

W Pen-Pol znajdziesz idealną kołdrę dla alergika w różnych rozmiarach, co ułatwi wybór właściwego modelu dla wszystkich domowników. Możesz także zakupić u nas poduszkę wypełnioną włóknami syntetycznymi. W ten prosty sposób stworzysz doskonały zestaw, zapewniający zdrowy oraz regenerujący sen każdej nocy.

Pielęgnacja kołdry antyalergicznej

Wszystkie nasze kołdry są tworzone z wysokiej jakości materiałów, zapewniających im ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie musisz robić wiele, by zachowały świetny stan na długo. W razie drobnych zabrudzeń kołdrę wyczyść miękką gąbką oraz wodą z mydłem. Poważniejsze zanieczyszczenia usuń w pralni chemicznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14