Poduszki antyalergiczne

Nasze poduszki antyalergiczne powstają specjalnie z myślą o osobach uczulonych na kurz i roztocza. Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, pojawiają się one nie tylko na domowych powierzchniach. Mogą wnikać również w głąb wszelkiego rodzaju tekstyliów, dlatego, aby podnieść komfort snu alergików, proponujemy poduszki ze specjalnym wypełnieniem odpornym na rozwój alergenów. Oferujemy produkty naturalne i syntetyczne. W naszym sklepie zakupisz najwyższej jakości poduszki antyalergiczne z włókniną i kulką silikonową, a także z wiskozą bambusową i z łuską gryki. Zapewniają one komfortowy, a także bezpieczny sen. W asortymencie mamy szeroki wybór produktów w różnych rozmiarach, które mogą stosować zarówno dorośli, jak i dzieci.

Czym jest poduszka antyalergiczna?

Poduszka antyalergiczna to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, które łagodzą objawy alergii i minimalizują ryzyko wystąpienia uczulenia. Tym samym zapewniają spokojny, komfortowy, a przede wszystkim bezpieczny sen. Jedną z naszych propozycji jest poduszka antyalergiczna z włóknem silikonowym. Jej poszycie produkowane jest z mikrofibry– materiału doskonale absorbującego wilgoć. Tkanina ta nie pochłania kurzu i roztoczy. Podobne właściwości ma kulka silikonowa – materiał, w którym nie rozwijają się żadne drobnoustroje. Dzięki tym cechom, nasze poduszki antyalergiczne są bezpieczne dla osób uczulonych. Dużą zaletą poduszek jest możliwośćich czyszczenia w pralce automatycznej. Zarówno mikrofibra, jak i silikon szybko oddają wilgoć, dlatego po praniu schną bardzo szybko. W odróżnieniu od poduszek ze wsadem puchowym, nie są podatne na zniszczenia oraz zbrylanie. Dzięki wygodzie ich prania, łatwiej jest utrzymać je w czystości, co jest ważne dla osób cierpiących na alergie skórne.

Zalety stosowania poduszek antyalergicznych

Oprócz swoich właściwości antyalergicznych, poduszka ta jest niezwykle komfortowa. Materiały, z których zostało uszyte poszycie, nie podrażniają nawet delikatnej skóry niemowląt i osób z problemami atopowymi. Są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku. Należy dodać, że antyalergiczne poduszki z włóknem silikonowym są nie tylko zdrowe, ale też wygodne. Silikon zapewnia im idealną wyporność i optymalną miękkość. Ponadto, poduszka nie odkształca się w trakcie użytkowania – za każdym razem odzyskuje swój doskonały kształt.

Poduszki dla alergików

W przygotowanej ofercie poduszek dla alergików, znajdziesz również poduszki bambusowe, które są nie tylko antygrzybiczne, ale również antystatyczne. Dzięki temu zapobiegają gromadzeniu się kurzu oraz alergenów. Jest to produkt w pełni naturalny, produkowany z włókien bambusa pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Sprzedajemy również poduszki z łuski gryki, która znana jest ze swoich antybakteryjnych właściwości. Gryka może pomóc w zwalczaniu infekcji, a także łagodzi kichanie i zaczerwienienia skórne. Oferowane produkty są polecane dla alergików, ale mogą korzystać z nich tak naprawdę wszyscy, którym zależy na bezpiecznym śnie.

Kto powinien zdecydować się na poduszkę antyalergiczną?

Poduszki antyalergiczne to idealny produkt dla osób cierpiących na różnego rodzaju uczulenia. Sen dla każdego człowieka powinien być odpowiednio relaksujący, aby możliwe było prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Wpływa nie tylko na sprawność fizyczną, ale też na regenerację umysłu. Każde zaburzenie dobowego rytmu powoduje problemy z koncentracją i dobrym samopoczuciem, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej poduszki.Nieprzyjemności wynikających ze spania na źle dobranej poduszki doświadczają zwłaszcza alergicy, którzy po kontakcie z kurzem, roztoczami czy pleśniami, mogą odczuwać poważne dolegliwości skórne (swędzenie, wysypka, pieczenie), a nawet problemy z oddychaniem. Właśnie dla tej grupy osób, właściwe warunki w sypialni są kluczowe.Poduszki antyalergiczne to jeden z podstawowych elementów składających się na spokojny, zdrowy sen.

Poduszki dopasowane do Twoich potrzeb

W sklepie Pen-Pol znajdziesz poduszki ikołdry antyalergiczne w różnych rozmiarach. Bez problemu dopasujesz idealne modele i zaopatrzysz w nie całą swoją rodzinę. Do najczęściej kupowanych wielkości poduszek można zaliczyć 40×40 cm, 50×60 cm oraz 70×80 cm. Sprzedajemy również produkty dostosowane rozmiarem do najmłodszych użytkowników. Każdy nasz produkt szyty jest niezwykle starannie. Dbamy o ich trwałość, estetykę, a także o to, by zapewnić Klientom najwyższą wygodę stosowania.Są onepolecane przez dermatologów, ponieważograniczają rozwój drobnoustrojów czy pleśni. Z powodzeniem można je stosować w łóżeczkach dziecięcych. Wybierz poduszkę antyalergiczną wprost od producenta i ciesz się jej zaskakującą jakością.

Co to są roztocza kurzu domowego?

Roztocza kurzu domowego to niewielkie pajęczaki, które są niewidoczne gołym okiem. Szacuje się, że w każdym mieszkaniu żyje ich nawet do kilkunastu milionów. Nawet pomimo starannych porządków, roztocza były, są i będą częścią każdego domu – są zawsze tam, gdzie człowiek. Największe ich ilości pojawiają się na tekstyliach – zasłonach, firanach, dywanach, tapicerkach mebli, pościeli, poduszkach i kołdrach. To, co najczęściej uczula alergików, to nie same roztocza, a pozostawiane przez nie odchody. Z tego powodu, ważne jest sięganie po poduszki dla alergików wykonane z tkanin, które przeciwdziałają ich rozwojowi i staranny dobór elementów wystroju mieszkania, ograniczających gromadzenie się alergizujących substancji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12