Poduszki półpuchowe

Poduszki półpuchowe są produktami, do których wypełnienia używa się mieszanki pierza i puchu w odpowiednich proporcjach. Zapewniają odpowiednią elastyczność. Są nieco twardsze niż poduszki wyłącznie ze wsadem puchowym. Najczęściej wybierają je osoby, którym zależy na wysokich właściwościach termoaktywnych oraz oczekują lepszego podparcia dla głowy i karku podczas snu. Poduszki półpuchowe zapewnią regeneracyjny odpoczynek. Są w pełni bezpieczne, zdrowe oraz naturalne.

Jakie są największe zalety poduszek półpuchowych?

Poduszki półpuchowe mają wiele zalet, dlatego są często wybieranymi produktami. Wyróżniają się dużą trwałością. Są przewiewne i zapewniają odpowiedni komfort cieplny podczas snu. Skóra swobodnie oddycha. Dzięki sprężystości dopasowują się do kształtu głowy. Bawełniana tkanina poszycia jest przyjemna w dotyku i na tyle gęsta, że odpowiednio utrzymuje wsad w środku. Razem z półpuchową kołdrą stworzą zestaw idealny zarówno podczas cieplejszych nocy, jak i mroźnej zimy.

Rodzaje poduszek półpuchowych w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli poduszek półpuchowych, które różnią się od siebie rozmiarem i składem wypełnienia. Bez problemu znajdziesz produkt idealny dla siebie oraz Twojej rodziny. Dopasuj wymiary poduszek do wielkości łóżka i ulubionych poszewek. Nasze modele zróżnicowane są także pod kątem wsadu. Zakupisz u nas m.in. poduszki z wypełnieniem składającym się z 90% lub 70% pierza. Niezależnie od modelu warto jednak pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Częste wietrzenie i strzepywane pozwoli zachować wysoką jakość na dłużej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2