Kołdry (Kolekcja Bamboo)

Kołdry bambusowe

Kołdra z wypełnieniem pochodzenia roślinnego? To możliwe! W Pen-Pol znajdziesz bardzo oryginalne wyposażenie sypialni: kołdry bambusowe, które zaskoczą Cię swoimi właściwościami. Jeśli chcesz urządzić swoją sypialnię w ekologicznym stylu, a jednocześnie budzić się wypoczętym, kołdra bambusowa to odpowiednie rozwiązanie.

Właściwości kołdry bambusowej

Jak produkujemy kołdry bambusowe? Ich najważniejszą cechą jest oczywiście wypełnienie, które stanowi wiskoza bambusowa połączona z włóknami poliestrowymi. To zestawienie nadaje naszej bambusowej kołdrze niesamowite właściwości termoregulacyjne i antyseptyczne.

Kołdry bambusowe Pen-Pol są miękkie i sprężyste oraz, co bardzo istotne dla komfortu snu, zapewniają przewiewność i pozwalają skórze oddychać. Bambus znany jest od dawna ze swoich antybakteryjnych właściwości: roślinne wypełnienie naszych kołder ogranicza rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów, takich jak pleśni, grzyby i roztocza, a jednocześnie świetnie absorbuje i oddaje wilgoć z otoczenia. Kołdra z bambusem to gwarancja zdrowego i wygodnego snu.

Należy dodać, że nasze kołdry z bambusem są ekologiczne również „z zewnątrz”: poszycia produkujemy z włókien bawełnianych i celulozowych, pochodzących z bambusów. Tak przygotowane poszycie jest miłe w dotyku, przewiewne i bardzo wytrzymałe.

Kołdry bambusowe: zrównoważona produkcja

Musisz wiedzieć, że nasze kołdry bambusowe produkowane są z surowców pochodzących z pewnych i ekologicznych upraw, w których nie są stosowane nawozy sztuczne i inne szkodliwe dla zdrowia substancje. W Pen-Pol dbamy o to, aby każdy surowiec wykorzystywany do tworzenia naszych produktów był bezpieczny dla zdrowia i wysokojakościowy. Wszystkie nasze kołdry opatrzone są niezbędnymi certyfikatami.

Kołdry bambusowe dla każdego

Nasze kołdry bambusowe sprawdzą się w każdym domu. Pokochają je dorośli oraz dzieci, w tym mali alergicy – bambusowo-syntetyczny wsad jest bowiem hipoalergiczny. W naszym sklepie czekają na Ciebie kołdry bambusowe w różnych rozmiarach, a także świetnej jakości poduszki bambusowe, które znakomicie uzupełnią sypialniany zestaw.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5