Kilka słów

O nas

Pen-Pol

Początki działalności

Pen-Pol jest polską rodzinna firmą założoną w 2000 roku, lecz historia jej powstania sięga znacznie dalej. Adam Karczyński pomysłodawca i założyciel firmy już praktycznie od dziecka miał styczność z handlem od sprzedaży słodyczy do sprzedaży prostych maszyn.

Jednakże po wielu próbach wykazania się w wielu dziedzinach handlu nadarzyła się okazja, aby skupować pierze i puch od okolicznych hodowców.

penpol logo

Nasza historia

Na samym początku nie było łatwo, ale nie długo po tym zaczęły pojawiać się w Naszej firmie pierwsze maszyny oraz pierwsze zamówienia. Z biegiem lat Nasza organizacja rozwinęła się na tyle aby móc zagwarantować pracę ponad 40 osobom oraz móc dostarczać dziennie 25 tysięcy poduszek.

Tak dużą ilość wytwarzanych towarów zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy chętnie i pełni zaangażowania tworzą produkty które mamy przyjemność Państwu zaoferować.

Cała firma jest zarządzana przez Pana Adam Karczyńskiego oraz jego syna Dominika, którzy nowoczesnym punktem widzenia rozwijają i modernizują całą produkcję w oparciu o innowacyjne systemy zarządzania.