Kołdry dla szczególnie wymagających – propozycje ekskluzywne

ekskluzywne łoże

Kołdra ekskluzywna to produkt wykonany z najwyżej jakości materiałów. Ma eleganckie, miłe w dotyku i oddychające poszycie, ale przede wszystkim wypełnienie o licznych właściwościach zapewniających zdrowy i przyjemny sen. Charakteryzuje się też wysoką trwałością. Jak wybrać wysokiej jakości pościel? Kołdry z jakim wypełnieniem są uznawane za najlepsze i spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, poszukujących produktu, który będzie służył im przez długie lata?

Jakie wypełnienie ma porządna kołdra?

Za najlepsze wypełnienie, które stosowane jest w kołdrach ekskluzywne, uznaje się puch gęsi. Im jest go więcej, tym lepiej, a w najwyższej jakości pościelach znajduje się nawet 95% tego rodzaju puchu. Słynie on ze swojej miękkości, a ponadto ułatwia zaśnięcie i przyjemnie otula ciało przez całą noc. Dzięki temu, organizm może skutecznie zregenerować się podczas snu. Kołdra ekskluzywna z puchem gęsim zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza niezależnie od pory roku i temperatury w sypialni, a także gwarantuje właściwy komfort termiczny. Chroni ciało przed przegrzaniem, a podczas wysokich temperatur przyjemnie chłodzi.

Czym charakteryzują się ekskluzywne kołdry?

Poszycie to materiał, z którym skóra styka się bezpośrednio, dlatego powinno być wykonane z delikatnych, przyjaznych skórze tkanin. Najlepiej zdecydować się na w 100% bawełniane poszycie, które pozwoli ciału oddychać przez całą noc i zminimalizuje ryzyko wystąpienia alergii. Tego typu kołdry mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Kupione od dobrego sprzedawcy kołdry z puchem nie uczulają, ponieważ wypełnienie poddawane jest wieloetapowemu procesowi czyszczenia, który obejmuje pranie, odpylanie i odtłuszczanie. Dzięki temu, oferowany produkt nie zawiera żadnych roztoczy i drobnoustrojów i może być bezpiecznie stosowany.

Facebook
Twitter
LinkedIn