Puch 70%

Poduszki naturalne z 70% puchu

Wygodna poduszka to jeden z niezbędnych elementów dobrze wyposażonej sypialni. Mogłoby się wydawać, że jej wybór jest banalnie prosty. Tymczasem, to szczegóły decydują o jej jakości, a w efekcie również o tym, czy dobrze się na niej wyśpisz. Naturalne poduszki puchowe to nasz sekret zdrowego i wygodnego wypoczynku. Gwarantujemy, że staniesz się ich miłośnikiem już od pierwszej krótkiej drzemki.

Pokochaj puch!

Nasze naturalne poduszki zawierają 70% puchu gęsiego zmieszanego z pierzem. Taka kompozycja zapewnia im rewelacyjne właściwości, które doceni każdy miłośnik komfortowego snu.

Naturalne poduszki Pen-Pol zapewniają idealne podparcie – są sprężyste i optymalnie miękkie, dlatego przyjęcie na nich dogodnej pozycji nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy kilka minut, by zapaść w błogi sen!

Pokochasz nasze puchowe poduszki również za to, że gwarantują doskonałą termoregulację, bez względu na porę roku. Zimą zapewnią Ci przyjemne uczucie ciepła, z kolei latem – komfortowe chłodzenie.

Na uwagę zasługuje również zdolność puchu gęsiego do absorpcji wilgoci wydzielanej przez ciało. Puch doskonale ją pochłania, a następnie oddaje, co pozwala na higieniczny wypoczynek.

Nasze poduszki z 70% puchu znajdą zastosowane w każdym domu. To wspaniałe uzupełnienie sypialni urządzonej w naturalnym klimacie, wprost zapraszającej do wypoczynku. Aby zapewnić naszym klientom szeroki wybór, proponujemy poduszki naturalne w kilku różnych, popularnych rozmiarach.

Wygodne, zdrowe i estetyczne

Tworząc nasze produkty, dbamy o najmniejszy szczegół. Poduszki puchowe obszywane są bawełnianym materiałem o wysokiej gramaturze, która zapewnia im wytrzymałość. Ponadto, poszycie naszych poduszek naturalnych jest bardzo miłe w dotyku i przewiewne. Dla zapewnienia poduszkom dobrego wyglądu i zwiększonej wytrzymałości, każdą z nich obszywamy ozdobną lamówką.

Poduszka naturalna – zdrowy sen przez lata

Odpowiednio pielęgnowana, poduszka naturalna posłuży Ci przez wiele lat. Wystarczy, że każdego ranka dobrze ją strzepiesz, by wyrównać strukturę puchu. Od czasu do czasu możesz także wywietrzyć ją na balkonie lub tarasie. Drobne zabrudzenia usuwaj od razu za pomocą gąbki i wody z mydłem. A co zrobić, jeśli poduszka poważnie się zabrudzi? Nie ryzykuj – najlepiej oddaj ją w ręce fachowców z pralni chemicznej. Tych kilka prostych zasad wystarczy, by naturalna poduszka puchowa dbała o Twój zdrowy wypoczynek przez naprawdę długi czas.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.