Puch 50%

Naturalne poduszki z 50% puchu

Czy wiesz, że puch gęsi to najbardziej ceniony surowiec wykorzystywany do wypełniania poduszek? Jako producent naturalnych poduszek i kołder mamo to szczęście, może możemy korzystać z puchu gęsiego polskiego, uważanego za jeden z najlepszych na świecie. Sprawdź sam, jak wygodnie śpi się na naszej puchowej poduszce. Zapewniamy, że nie zamienisz jej na żadną inną.

Dlaczego warto wybrać poduszkę puchową?

Nasze poduszki z 50% puchu i 50% pierza gęsiego zapewnią Ci zdrowy i wygodny sen. Unikalne właściwości naturalnego wypełnienia sprawiają, że poduszka gwarantuje doskonałą termoregulację, a także absorbuje i oddaje wilgoć. Dzięki temu każdy wypoczynek stanie się bardziej higieniczny i zdrowszy.

Poduszka naturalna to znakomity wybór na każdą porę roku. Zimą zapewni Ci przyjemne ciepło, z kolei latem uczucie chłodu. Wszystko to dzięki niepowtarzalnym właściwościom termicznym, jakie wykazuje puch gęsi.

Oczywiście, nasze naturalne poduszki puchowe zachwycają również wygodą. Są jednocześnie miękkie i sprężyste, dlatego zapewniają optymalne podparcie i pozwalają na przyjęcie najwygodniejszej pozycji.

Gdzie sprawdzą się poduszki puchowe?

Naturalne poduszki z puchem gęsim to znakomite rozwiązanie dla każdego, komu zależy na zdrowym i regenerującym wypoczynku. Będą stanowiły doskonałe uzupełnienie sypialni urządzonej w klimacie eko. Dodamy, że z naszych mięciutkich poduszek może korzystać każdy, bez względu na wiek. W ofercie Pen-Pol znajdziesz różne rozmiary poduszek, idealne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci!

Jak produkujemy nasze poduszki puchowe?

Wypełnienie naszych naturalnych poduszek pozyskiwane jest wyłącznie z pewnych i sprawdzonych źródeł. Puch jest oczyszczany i dezynfekowany, a następnie starannie suszony.

Oprócz najlepszego wypełnienia, poduszki Pen-Pol wyróżniają się bardzo przyjemnym w dotyku poszyciem wykonanym ze 100% bawełny. Brzegi poduszek wzmacniamy ozdobnymi lamówkami.

Jak dbać o naturalną poduszkę puchową?

Codziennie pamiętaj o strzepnięciu poduszki po wypoczynku, by mogła powrócić do swojego pierwotnego kształtu. W suchą pogodę poduszki możesz wywietrzyć na balkonie lub tarasie. W razie zabrudzeń, wyczyść poszycie za pomocą gąbki oraz wody z mydłem. Jeśli Twoja naturalna poduszka zostanie poważnie zabrudzona, oddaj ją do pralni chemicznej, w której zostanie odświeżona bezpiecznie i profesjonalnie.

Wyświetlanie jednego wyniku