Pierze 90%

Poduszki naturalne półpuchowe z 90% pierza

Nasz sposób na wygodny sen? To proste: naturalna poduszka, która zapewnia idealne podparcie i pozwala przyjąć dogodną pozycję w trakcie każdego wypoczynku. Nasze poduszki półpuchowe z 90% pierza to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje przepisu na zdrowy sen w dobrej cenie!

Tanie i dobre poduszki z wypełnieniem naturalnym

Wypełnienie naszych poduszek stanowi pierz gęsi z dodatkiem puchu. To idealne połączenie dla osób, które od poduszki oczekują przede wszystkim solidnego podparcia. Poduszka z 90-procentowym pierzem jest bowiem znacznie sztywniejsza niż ta z przewagą puchu.

Nasze półpuchowe poduszki naturalne są sprężyste, optymalnie miękkie i co istotne, szalenie wygodne. Gwarantujemy, że zarówno nocny wypoczynek, jak i krótka drzemka na naszej naturalnej poduszce zyska całkiem nową jakość.

Jak produkujemy nasze poduszki naturalne?

Poduszki półpuchowe z 90% pierza produkujemy z mieszaniny pierza gęsiego i puchu, które poddane są sortowaniu, odpylaniu, czyszczeniu z użyciem antybakteryjnych środków oraz suszeniu. Sprawia to, że wypełnienie poduszki jest higieniczne i trwałe. Poszycia naszych produktów wykonujemy z wysokiej jakości bawełny o dużej gramaturze, wzmocnionej dodatkowo ozdobnymi lamówkami.

Właściwości poduszki naturalnej

Czemu warto rozważyć zakup poduszki z naturalnym wypełnieniem? To przede wszystkim gwarancja zdrowego i higienicznego snu. Półpuchowa poduszka z 90% pierza doskonale odprowadza ciepło i wilgoć ludzkiego ciała, gwarantując najwyższy komfort. Unikalne właściwości gęsiego pierza sprawiają, że nasze poduszki sprawdzają się świetnie bez względu na porę roku. Latem przyjemnie chłodzą, zaś zimą zapewniają miłe ciepło. Czego chcieć więcej?

Poduszka półpuchowa – pielęgnacja

Nasze poduszki z naturalnym wypełnieniem nie wymagają specjalnych zabiegów, by pełniły swoją funkcję rolę przez lata. Każdego ranka pamiętaj o ich dobrym strzepnięciu, by przywrócić im pierwotny kształt. W suchą, lecz niezbyt ciepłą pogodę możesz poddać je wietrzeniu na balkonie lub w ogrodzie. Drobne zabrudzenia zmywaj natychmiastowo, za pomocą gąbki i ciepłej wody  z mydłem. Usunięcie poważniejszych zanieczyszczeń najlepiej powierzyć pracownikom pralni chemicznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry