Poduszki z 90% pierza 

Poduszki z 90% pierza to przede wszystkim naturalny i ekologiczny wsad, gwarantujący doskonałe właściwości termoregulacyjne. Pióra gęsi są lekkie oraz puszyste, a do tego sprężyste. Poduszki z takim wypełnieniem zapewniają idealne podparcie. Pozwalają przyjąć dogodną pozycję w trakcie każdego wypoczynku. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje przepisu na zdrowy sen w dobrej cenie!

Właściwości pierza

Wypełnienie naszych poduszek stanowi pierze gęsi z dodatkiem 10% puchu. Takie połączenie daje elastyczne i solidne oparcie oraz odpowiednią puszystość. Poduszka z pierzem jest bowiem znacznie sztywniejsza niż ta z przewagą puchu. Niebywałą zaletą jest także atrakcyjna cena. Pierze jest nieco tańszym wypełnieniem niż puch, a jednocześnie ma zbliżone właściwości. Sprawdź również poduszki z 70% pierzem.

Poduszka z 90% pierza to gwarancja zdrowego i higienicznego snu. Doskonale odprowadza ciepło i wilgoć ludzkiego ciała, gwarantując najwyższy komfort. Unikalne właściwości gęsiego pierza sprawiają, że nasze poduszki sprawdzają się świetnie bez względu na porę roku. Latem przyjemnie chłodzą, zaś zimą zapewniają miłe ciepło.

Jak produkujemy nasze poduszki z pierzem?

Poduszki z 90% pierza produkujemy z mieszaniny pierza gęsiego i puchu, które poddane są sortowaniu, odpylaniu, czyszczeniu z użyciem antybakteryjnych środków oraz suszeniu. Sprawia to, że wypełnienie poduszki jest higieniczne i trwałe. Poszycia naszych produktów wykonujemy z wysokiej jakości bawełny o dużej gramaturze, wzmocnionej dodatkowo ozdobnymi lamówkami.

W naszej ofercie znajdziesz modele w różnych rozmiarach. Dopasuj idealną wielkość do swoich potrzeb oraz ulubionej pościeli i ciesz się wygodą przez wiele lat. Gwarantujemy, że zarówno nocny wypoczynek, jak i krótka drzemka na naszej naturalnej poduszce zyska całkiem nową jakość.

Jak prawidłowo pielęgnować poduszki z pierzem?

Nasze poduszki z pierzem nie wymagają specjalnych zabiegów, by pełniły swoją funkcję rolę przez lata. Każdego ranka pamiętaj o ich dobrym strzepnięciu, by przywrócić im pierwotny kształt. Regularnie poddawaj je wietrzeniu na balkonie lub w ogrodzie. Pamiętaj jednak, aby nie wystawiać poduszek na działanie promieni słonecznych, gdyż pod ich wpływem zmniejszyć nieco swoje właściwości termoregulacyjne.

Dobrą praktyką jest także wystawianie ich na zewnątrz w mroźne dni. Niskie temperatury zabijają wszelkie roztocza, które mogłyby zebrać się na warstwie poszycia. Drobne zabrudzenia zmywaj natychmiastowo, za pomocą gąbki i ciepłej wody z mydłem. Unikaj jednak zbyt dużej wilgoci. Usunięcie poważniejszych zanieczyszczeń najlepiej powierzyć pracownikom pralni chemicznej. Wsad zostanie odpowiednio odświeżony, a pierze nadal będzie idealnie puszyste i elastyczne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.