Poduszki z 70% pierza

Poduszki zawierające 70% pierza polecamy każdemu, kto poszukuje sposobu na zdrowy i wygodny sen w najlepszej cenie. W tej kategorii znajdziesz produkty o różnej wielkości i grubości. Bez problemu zatem dopasujesz modele do swoich indywidualnych potrzeb. Poduszki zawierające 70% pierza są w pełni naturalne i ekologiczne. Doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Zapewniają wygodne podparcie dla głowy oraz barków. Dlatego odpoczynek na nich jest zdrowy i regenerujący. Wypełnienie nie zbija się ani nie traci na swojej elastyczności nawet po wielu latach użytkowania.

Jakie zalety ma wypełnienie zawierające 70% pierza?

W tym modelu wypełnienie zawiera półpuch, czyli mieszankę pierza z niewielką ilością puchu (30%). Takie połączenie zapewnia odpowiednią twardość oraz sprężystość, a jednocześnie nadal jest delikatne i lekkie. Przez wiele lat, nawet intensywnej eksploatacji, utrzymuje swoje właściwości i świetną jakość. Cena, w porównaniu z poduszkami ze wsadem puchowym, jest bardzo atrakcyjna. Warto także dodać, że pierze chroni organizm przed przegrzaniem. To delikatny i miękki materiał.

Wygodna poduszka z pierzem i puchem gęsim

Od poduszek puchowych odróżnia je nieco większa sztywność, co zadowoli osoby oczekujące idealnego podparcia w obrębie kręgosłupa szyjnego. Jednocześnie, nasze modele są idealnie wyporne, a po każdym użytkowaniu szybko powracają do swojego pierwotnego kształtu. Półpuch to wypełnienie doskonale absorbujące i odprowadzające ciepło oraz wilgoć ciała. Cechy te sprawiają, że każda z naszych poduszek zapewnia wygodny, ale i higieniczny sen, bez względu na okoliczności.

Poduszka na każdą porę roku

Pierze z dodatkiem puchu gęsiego gwarantują poduszkom znakomite właściwości termiczne. Gwarantuje także właściwą cyrkulację powietrza. Oznacza to, że poduszka z pierzem zimą zapewnia przyjemne ciepło, z kolei latem chroni przed przegrzaniem. Z powodzeniem można z niej korzystać o każdej porze roku niezależnie od pogody i temperatury.

Jak produkujemy nasze poduszki z pierzem?

Wypełnienie naszych poduszek to pierze gęsie z dodatkiem puchu, które wcześniej poddajemy starannemu sortowaniu, odpylaniu, oczyszczaniu w preparatach antyseptycznych oraz suszeniu w wysokiej temperaturze. Dzięki temu półpuch pozbawiany jest wszelkich drobnoustrojów. Wypełnienie poddane specjalnej obróbce zyskuje również większą wytrzymałość.

Poszycie naszych poduszek stanowi wsypa bawełniana z materiału o wysokiej gramaturze. Naturalna tkanina zapewnia doskonałą przewiewność. Aby każda nasza poduszka prezentowała się doskonale, a jednocześnie była trwalsza, wykańczamy ją za pomocą ozdobnej lamówki.

Poduszka łatwa w pielęgnacji

Utrzymanie poduszki z 70% pierza w doskonałym stanie jest bardzo proste: każdego ranka wystarczy dobrze ją strzepnąć, by ta powróciła do swojego pierwotnego kształtu. W suche, lecz niezbyt społeczne dni możesz wietrzyć swoje poduszki w przydomowym ogrodzie lub na balkonie. Jeśli Twoja poduszka się zabrudzi, od razu oczyść ją za pomocą gąbki i ciepłej wody z mydłem. Poważniejsze zanieczyszczenia usuń w pralni chemicznej.