Pierze 70%

Poduszki naturalne półpuchowe z 70% pierza

Poduszka półpuchowa to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje sposobu na zdrowy i wygodny sen w najlepszej cenie. Nasze poduszki z naturalnym wypełnieniem przeniosą Cię do krainy najpiękniejszych snów i sprawią, że każdego poranka wstaniesz „prawą nogą”.

Wygodna poduszka z puchem gęsim i pierzem

Wypełnienie półpuchowe z 70% pierza zapewnia naszym poduszkom idealną sprężystość. Od poduszek puchowych odróżnia je nieco większa sztywność, co zadowoli osoby oczekujące od poduszki idealnego podparcia w obrębie kręgosłupa szyjnego. Jednocześnie, nasze poduszki z naturalnym wypełnieniem są idealnie wyporne, a po każdym użytkowaniu szybko powracają do swojego pierwotnego kształtu.

Półpuch to wypełnienie doskonale absorbujące i odprowadzające ciepło oraz wilgoć ciała. Cechy te sprawiają, że każda z naszych poduszek zapewnia wygodny, ale i higieniczny sen, bez względu na okoliczności.

Naturalna poduszka na każdą porę roku

Pierze z dodatkiem puchu gęsiego gwarantują poduszkom znakomite właściwości termiczne oraz idealne odprowadzanie wilgoci. Oznacza to, że półpuchowa poduszka zimą zapewnia przyjemne ciepło, z kolei latem chroni przed przegrzaniem. Wniosek jest jeden: naturalna poduszka sprawdzi się przez cały rok!

Jak produkujemy nasze poduszki naturalne?

Wypełnienie naszych poduszek półpuchowych to pierze gęsie z dodatkiem puchu, które wcześniej poddajemy starannemu sortowaniu, odpylaniu, oczyszczaniu w preparatach antyseptycznych oraz suszeniu w wysokiej temperaturze. Dzięki temu półpuch pozbawiany jest wszelkich drobnoustrojów. Wypełnienie poddane specjalnej obróbce zyskuje również większą wytrzymałość.

Poszycie naszych poduszek półpuchowych stanowi wsypa bawełniana z materiału o wysokiej gramaturze i doskonałej przewiewności. Aby każda nasza poduszka prezentowała się doskonale, a jednocześnie była trwalsza, wykańczamy ją za pomocą ozdobnej lamówki.

Poduszka łatwa w pielęgnacji

Utrzymanie poduszki półpuchowej w doskonałym stanie jest bardzo proste: każdego ranka wystarczy dobrze ją strzepnąć, by ta powróciła do swojego pierwotnego kształtu. W suche, lecz niezbyt upalne dni możesz wietrzyć swoje poduszki w przydomowym ogrodzie lub na balkonie.

Jeśli Twoja poduszka się zabrudzi, od razu oczyść ją za pomocą gąbki i ciepłej wody z mydłem. Poważniejsze zanieczyszczenia usuń w pralni chemicznej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj wg ceny

Kolor

Przewiń do góry