Darte

Poduszki półpuchowe z pierzem dartym

Poduszka z półpuchem, w skład którego wchodzi pierze darte, to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym i wygodnym śnie. Są idealnie miękkie i sprężyste, a także zachowują świetny stan nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Z radością prezentujemy naszą kolekcję poduszek naturalnych z pierzem dartym, które stały się cichymi bohaterkami niejednej sypialni!

Pierze darte – zalety

Wśród półpuchowych poduszek naturalnych dostępnych w naszej ofercie znajdziesz te z 70% i 90% pierza, jak również z zawartością pierza dartego. Czy zastanawiałeś się, jakie są jego zalety?

Na samym początku wyjaśnimy, że pierze stosowane do produkcji naturalnych kołder i poduszek może być cięte lub darte. Różnica jest naprawdę znacząca: podczas gdy pierze cięte pozostaje ostre i charakteryzuje się dużą twardością, pierze darte zachowuje miękkość, lekkość i sprężystość. Cechy te sprawiają, że to właśnie cięte pierze nadaje się najlepiej do produkcji wygodnych poduszek naturalnych!

Poduszki z pierzem dartym – sposób na zdrowy sen

Nasze poduszki naturalne z pierzem dartym są tak wygodne, że nawet najkrótsza drzemka będzie dla Ciebie ogromną przyjemnością. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Specyficzne właściwości pierza dartego sprawiają, że bardzo dobrze utrzymuje ono ciepło ciała, stanowiąc pewnik komfortowego snu w sezonie zimowym. Jednocześnie pierze darte dobrze absorbuje wilgoć ciała i zapewnia termoregulację na wysokim poziomie, redukując ryzyko przegrzania.

Naturalna poduszka z pierzem dartym będzie doskonałym uzupełnieniem funkcjonalnej sypialni w domu, w którym liczy się komfort, jakość i zdrowie. Jeśli zależy Ci na wygodnej poduszce w dobrej cenie, pierze darte to najlepsze rozwiązanie!

Najwyższa jakość naturalnych poduszek

Poduszki Pen-Pol produkowane są z zastosowaniem nowoczesnych technik szwalniczych i najlepszych materiałów. Oprócz naturalnego wypełnienia, zaskakują solidnym poszyciem, które  wysokiej jakości stanowi wsypa bawełniana. Krawędzie naszych poduszek obszywamy dekoracyjną lamówką, która dodatkowo je wzmacnia.

Jak pielęgnować poduszkę z pierzem dartym?

Każdego ranka pamiętaj o dobrym strzepaniu swojej poduszki, dzięki czemu odzyska ona swój pierwotny kształt. W suchą i ciepłą (lecz niezbyt słoneczną) pogodę, możesz wietrzyć poduszki z pierzem dartym na balkonie lub tarasie. Jeśli dojdzie do zabrudzenia poszycia, usuń plamy za pomocą ciepłej wody z mydłem i gąbki. Poważniejsze zanieczyszczenia usuwaj zawsze w pralni chemicznej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewiń do góry