Puch 50%

Kołdry naturalne z 50% puchu

Kołdry naturalne Pen-Pol z 50% puchu gęsiego to gwarancja komfortowego i zdrowego snu o każdej porze roku. Jeśli dotąd nie poznałeś zalet naturalnego wypełnienia z puchu gęsiego, koniecznie sprawdź, co mają do zaoferowania nasze wspaniałe kołdry. Z nimi wyśpisz się po królewsku.

Kołdra naturalna – właściwości

Czemu warto wybrać właśnie kołdrę puchową? Za jej wyjątkowością stoją niesamowite właściwości puchu gęsiego, znane od wielu dekad. Doceniany jest na całym świecie za świetne właściwości termoregulacyjne oraz możliwość absorbowania wilgoci z otoczenia, co czyni go idealnym wypełnieniem sypialnianych tekstyliów.

Oznacza to, że kołdra naturalna z puchem gęsim zapewni Ci ciepło w zimie i przyjemne chłodzenie latem. Doskonale pochłonie wilgoć i następnie odda ją otoczeniu, gwarantując higienę wypoczynku.

Kołdra naturalna z 50% puchu cechuje się również świetną sprężystością: połączenie puchu i pierza gwarantuje kołdrze unikalną strukturę, którą docenią wszyscy miłośnicy komfortu na najwyższym poziomie.

Naturalne poszycia bawełniane

Poszycia naszych kołder stanowi 100% wsypa bawełniana, delikatna i całkowicie naturalna. Podobnie jak sam puch, gwarantuje przewiewność i komfort termiczny w każdych warunkach. Brzegi naszych naturalnych kołder obszywamy ozdobnymi lamówkami, które podwyższają ich wytrzymałość.

Kołdra puchowa – wspaniały dodatek do każdej sypialni

Korzystając z naturalnej kołdry, już nigdy nie zechcesz powrócić do syntetycznych odpowiedników. Jej miękkość i lekkość czynią z niej produkt bezkonkurencyjny. Naturalna kołdra puchowa wspaniale uzupełni sypialnię każdej osoby, która che zadbać o zdrowy i regenerujący wypoczynek.

Idealnie dopasowana do Ciebie

Większa lub mniejsza? Ecru, a może różowa? Zdecyduj sam, która kołdra znajdzie się w Twojej sypialni. Wszystkim naszym klientom udostępniamy wybór spośród różnych kolorów i rozmiarów – tak, aby mogli dopasować swoją naturalną kołdrę do każdego łóżka.

Pielęgnacja kołdry z 50% puchu

Codziennie rano strzepuj swoją kołdrę, by wyrównać puch i przywrócić jej odpowiednią formę. Tyle wystarczy, by na długi czas zachować ją w świetnym stanie. Aby odświeżyć swoją kołdrę, możesz od czasu do czasu wywietrzyć ją na balkonie lub tarasie. W razie pojawienia się zabrudzeń najlepiej oddaj ją do pralni chemicznej, gdzie zajmą się nią profesjonaliści.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.