Pierze 90%

Kołdry półpuchowe z 90% pierza

Zapewnij sobie i swoim najbliższym zdrowy wypoczynek o każdej porze roku. Półpuchowa kołdra z 90% pierza zaskoczy Cię sprężystością i lekkością, a także doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi. Postaw na kołdrę z naturalnym wypełnieniem – rozwiązanie zgodne z twoją naturą.

Dlaczego warto wybrać naszą kołdrę półpuchową?

Półpuchowa kołdra Pen-Pol cechuje się doskonałym stosunkiem puchu do pierza gęsiego, dzięki czemu zachwyca lekkością, miękkością oraz sprężystością. To jednak nie wszystkie atuty naszych naturalnych kołder. Każda z nich ma doskonałe właściwości termoregulacyjne, dzięki którym latem może przyjemnie chłodzić, a zimą ogrzewać. Kołdra naturalna dopasowuje się do Ciebie i otoczenia – po to, by zapewnić Ci jak najzdrowszy wypoczynek. Kołdry półpuchowe z 90% pierza sprawdzą się w bez wyjątku każdej sypialni: zarówno małżeńskiej, jak i dziecięcej.

Poza naturalnym wypełnieniem nasze kołdry zachwycą Cię miłym w dotyku bawełnianym poszyciem, które pozostaje delikatne i przewiewne przez cały okres użytkowania. Brzegi każdej kołdry wzmacniamy za pomocą dekoracyjnych lamówek. W naszej ofercie znajdziesz kołdry naturalne w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwoli dobrać odpowiednie modele dla każdego z domowników.

Jak dbać o kołdrę z 90% pierza?

Wystarczy, że każdego ranka dobrze strzepiesz swoją kołdrę naturalną, a ona szybko powróci do swojego pierwotnego kształtu i zachowa go na długi czas. W suchą pogodę możesz wywietrzyć kołdrę na balkonie lub tarasie. Pamiętaj, że w razie zabrudzeń kołdrę naturalną najlepiej oddać do pralni chemicznej, gdzie zostanie potraktowana w delikatny sposób. Drobne zabrudzenia możesz usunąć samodzielnie, za pomocą miękkiej gąbki i wody z mydłem.

Zaufaj polskiej marce

Jesteśmy polskim producentem doskonałych tekstyliów sypialnianych, któremu zaufały już tysiące osób. Puch i pierze gęsi pozyskujemy wyłącznie z pewnych źródeł, a przed produkcją kołdry poddajemy go starannemu oczyszczaniu, dezynfekcji oraz suszeniu. Dzięki temu uzyskujemy produkt, który cechuje się najwyższą jakością. Wybierając nasze kołdry naturalne, dokonujesz inwestycji na lata. Gwarantujemy, że kołdra półpuchowa z 90% pierza zapewni Ci wypoczynek, o którym do tej pory nawet nie śniłeś!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.