Pierze 70%

Kołdry półpuchowe z 70% pierza

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak duże znaczenie dla jakości snu ma dobrze dobrana kołdra? To właśnie jej zadaniem jest zapewnić Ci komfort termiczny w trakcie snu oraz poczucie bezpieczeństwa. Dobra jakościowo kołdra to inwestycja, za którą Twój organizm będzie Ci bardzo wdzięczny. Nasze półpuchowe kołdry naturalne z 70% pierza to sposób na regenerujący i miły wypoczynek każdej nocy.

Półpuchowa kołdra z 70% pierza – właściwości

Naturalne wypełnienie naszych kołder półpuchowych ma doskonałe właściwości termoregulacyjne, dlatego dostosowuje się zarówno to temperatury pomieszczenia, jak i ciała. Dzięki temu nasza naturalna kołdra latem przyjemnie chłodzi, z kolei zimą zapewnia komfortowe uczucie ciepła.

Doskonały stosunek pierza do puchu sprawia, że kołdra półpuchowa ma także właściwości absorpcyjne. Świetnie pochłania i oddaje wilgoć, gwarantując higieniczny i zdrowy sen.

Oczywiście, każda z naszych półpuchowych kołder jest również miła w dotyku, miękka i sprężysta. Takie cechy zapewnia im gęsie pierze, na całym świecie cenione jako świetny materiał wypełniający. Tuż obok puchu, pierze gęsie to najlepszy naturalny wypełniacz kołder oraz poduszek.

Najlepszej jakości kołdry naturalne

Jako polski producent kołder naturalnych, dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół naszych produktów. Oprócz doskonałego wypełnienia stawiamy także na wysokiej jakości poszycie ze 100% bawełny. Nasze kołdry półpuchowe obszywamy ozdobnymi lamówkami, które dodatkowo wzmacniają je.

Aby twoja kołdra z półpuchu zachowała świetny stan na długo, wystarczy codziennie dobrze strzepywać ją po użyciu. Pamiętaj także, że kołdra nie powinna być prana w warunkach domowych – w razie zabrudzeń, oddaj ją do pralni chemicznej.

Komu polecamy kołdrę z półpuchu?

Kołdra naturalna cechuje się doskonałą sprężystością, a osoba, która jej używa, czuje się przyjemnie otulona. To doskonała propozycja dla każdego, kto podczas codziennego wypoczynku potrzebuje wyciszenia i uczucia spokoju. Ponadto, nasza kołdra z półpuchem sprawdzi się świetnie w każdej sypialni urządzonej zgodnie z zasadami ekologii. Jeśli zależy Ci na tym, aby wszyscy Twoi bliscy wypoczywali w środowisku odpowiednim dla ich zdrowia, kołdra z półpuchu to znakomite rozwiązanie!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.