Darte

Kołdry półpuchowe z pierzem dartym

Miękka, sprężysta, przewiewna – oto nasza kołdra naturalna z pierzem dartym. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by płożyć się na miękkim obłoku, masz szansę, by spełnić swoje pragnienia. Sprawdź, dlaczego nasi klienci pokochali kołdry naturalne z pierze dartym i podaruj sobie zdrowy wypoczynek!

Zaufaj jakości polskiego producenta naturalnych kołder i poduszek: kołdry z pierzem Pen-Pol zauroczą Cię swoimi właściwościami i staną się nieodłącznymi elementami regenerującego snu.

Kołdra z pierzem dartym – zalety

Czym właściwie cechuje się pierze darte? W odróżnieniu od pierza ciętego zachowuje doskonałą sprężystość oraz zniewalającą miękkość. To właśnie dzięki temu nasze półpuchowe kołdry naturalne są tak niesamowicie wygodne.

Pierze darte, oprócz niesamowitej miękkości, cechuje się także świetnymi właściwościami termoregulacyjnymi. Naturalny materiał zapewnia komfort termiczny w każdych warunkach, dlatego półpuchowa kołdra może być stosowana zarówno latem, jak i zimą. Możesz być pewien, że wyśpisz się pod nią znakomicie bez ryzyka przegrzania lub zmarznięcia.

Wszystkie nasze kołdry z pierzem dartym uzupełniamy o bawełniane poszycie, które również cechuje się świetną przewiewnością. Bawełna, jako materiał naturalny, jest bardzo delikatna dla skóry, dlatego sprawdzi się bez wyjątku w każdym domu. Dla podwyższenia wytrzymałości naszych kołder z pierzem obszywamy każdą z nich ozdobną lamówką.

Kołdra z pierzem dartym: dla kogo?

W naszym sklepie znajdziesz kołdry naturalne z pierzem dartym w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci dobrać tekstylia dla wszystkich członków rodziny. Naturalna kołdra wspaniale uzupełni sypialnię małżeńską, dziecięcą, a także sprawdzi się w mieszkaniu singla. Wybierz ją, jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim głęboki i regenerujący sen.

Do kołdry z pierzem dartym warto dobrać wygodną poduszkę z identycznym wypełnieniem, gwarantującą idealne podparcie w trakcie snu.

Czy kołdra z pierzem dartym jest trudna w pielęgnacji?

Absolutnie nie! Wystarczy, że każdego ranka dobrze ją strzepiesz, by wyrównać strukturę pierza. Od czasu do czasu, w suchą pogodę, możesz także wywietrzyć swoją kołdrę poza domem. Drobne zabrudzenia usuwaj miękką gąbką i wodą z mydłem, z kolei poważniejsze powierz pracownikom pralni chemicznej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.