Jak to robimy od A do Z

Pierze i puch są tradycyjnym, znanym i niezwykle miękkim, sprężystym wypełnieniem. Posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne, dlatego do produkcji poduszek i kołder wykorzystujemy pierze które uzupełniamy puchem. Im więcej pierza , a mniej puchu tym twardsza poduszka bądź kołdra.

Używany przez nas wysokiej jakości świeży puch i pierze, zostaje poddany procesom wielokrotnego prania przy użyciu specjalnych ekologicznych technologii w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń i kurzu - najczęstszych przyczyn alergii.

Cykl obróbki pierza przez nas stosowany składa się z następujących faz:

- oczyszczanie wstępne

- odpylanie

- sortowanie mechaniczne- wstępne usunięcie zanieczyszczeń

- pranie wodne- w celu usunięcia zanieczyszczeń

- suszenie i „sterylizacja termiczna” w temperaturze 120C w celu zabicia roztoczy i innych drobnoustrojów

-mieszanie mechaniczne, mające na celu przywrócenie puszystości.

Produkty tak wykonane pozwalają na swobodny opływ powietrza wokół ciała oraz komfortowy wypoczynek.

Szwy i materiał pokryciowy zostały dobrane i skrupulatnie sprawdzone tak, aby zapewnić komfort wieloletniego używania. Materiał powłokowy to inlet który podzielony jest na komory a następnie wypełnia się go puchem i pierzem. Każda komora jest równomiernie wypełniona i wsad nie przemieszcza się. Dodatkowo inlet wykonany z mocnej, gęsto tkanej przewiewnej tkaniny sprawia ,że nie wydostają się przez niego pióra.

Puchowe kołdry, poduszki, jaśki dostępne są w wielu rozmiarach w kolorze róż oraz ecru.


KAMILA  KARCZYŃSKA
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89-652 ŁĄG  ,  ŁĄG-KOLONIA 50

TEL: (048) 52-395-80-12

KOM: 605-071-337

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

NIP-555-136-77-91

REGON 091654802